VİOP Strateji: EUR/USD Kontratı -22 Kasım

Euro/Dolar paritesinde 1.14 seviyesi yakınlarındaki seyirler sürüyor. Paritede 1.1460 – 1.1490 direnç alanına doğru oluşabilecek yükselişleri normal karşılamakla birlikte bu direnç alanı üzerinde yerleşik seyirlerin oluşmakta zorlanılması halinde paritede momentum kaybı yaşanabilir. Halen 1.13 seviyesine doğru gevşeme eğiliminin gündemde olabileceğini belirtmekte fayda var.

Bu yaklaşımla, EURUSD VIOP kontratında günlük işlemlerde temkinli bir şekilde uzun pozisyonlar sürdürülebilir. Buna karşın 1.1460 seviyesine doğru oluşan yükselişlerde uzun pozisyonlar için riskli bölgeler olduğunu belirtelim. Paritenin bu direnç seviyesinden geri dönebileceği düşüncesiyle momentum kayıpları oluşabilir. Bu nedenle paritede 1.1460 seviyesi yakınlarında uzun pozisyonlarda temkinli olmakta fayda olabilir. Kısa pozisyonlar için 1.1320 seviyesinin altına geçildikten sonra açıklaması ya da 1.1460 seviyesinden yaşanabilecek gevşeme eğiliminde denenebilir.


VİOP Strateji: EUR/USD Kontratı -22 Kasım
SIKÇA SORULAN SORULAR

Tüm sorularınızın cevabı için önce
Sıkça Sorulan Sorular​ bölümümüzü
ziyaret edebilirsiniz.

Borsa piyasalarının avantajları hakkında bilgi edinmek, ücretsiz eğitim alarak bilinçli Borsa yatırımı yapmak ya da bu piyasayı daha yakından tanımak için lütfen formu doldurunuz...
Lütfen tüm alanları doldurunuz.
Tebrikler! Kaydınız başarı ile alınmıştır.
Ulukartal

İntegral Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
bir Ulukartal Holding iştirakidir.
İntegral Yatırım Menkul Değerler A.Ş., Vadeli
İşlemler ve Opsiyonlar Borsası, Borsa
İstanbul, Takasbank, TSPB ve Merkezi
Kayıt Kuruluşu Üyesidir.

Risk Uyarısı : Kaldıraçlı piyasa işlemleri; düşük teminatlarla büyük miktarlı pozisyonların alınabildiği yüksek oranda risk içeren işlemlerdir. Kaldıraçlı piyasa işlemleri sonucunda kâr elde edebileceğiniz gibi zarar riskiniz de bulunmaktadır. Kaldıraçlı piyasa, yatırılan paranın tamamını kaybetme riski içerdiğinden her yatırımcı için uygun bir piyasa olmayabilir. Bu nedenle işlem yapmaya karar vermeden önce karşılaşabileceğiniz riskleri anlamanız ve kısıtlarınızı dikkate alarak karar vermeniz gerekmektedir.

www.integralviop.com internet sitesindeki her türlü iç ve dış piyasa tablo ve grafikler, bu konularda hizmet veren üçüncü kişi kurumlardan elde edilmiş olup, İntegral Yatırım Menkul Değerler A.Ş. tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın genel anlamda bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. İnternet sitemizde bulunan iç ve dış piyasalara ait tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte birlikte, bilgiler belli bir gelirin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir.

Uyarı Notu : “Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.”