11 Temmuz EURUSD VIOP Kontratı

Teknik olarak 1.1720 seviyesine denk gelen 50 günlük ortalamasının üzerinde kalmaya devam etmesi paritenin yukarı yönlü tepki vermesine olanak sağlayabilir. 1.1720 seviyesi üzerinde yerleşik seyirler sonrası önümüzdeki günlerde 1.1860 direnç seviyesine doğru hareketin oluşması beklenebilir. Paritenin teknik göstergeleri, önemli bir kırılmayı desteklememekte. Ancak satıcıların yavaş hareket ettiğini ve pariteyi satmak için aceleci olmadıklarını söyleyebiliriz. Diğer yandan 1.1720 seviyesi üzerinde kalıcı seyirlerde zorlanması halinde 1.1670 destek seviyesine doğru gevşeme eğilimi oluşabilir.

Bu bilgilere paralel olarak EURUSD VIOP Kontratında mevcut uzun pozisyonlar 1.1720 seviyesi stop loss alınarak korunabilir. İlave uzun pozisyonlar için aceleci olmamakta fayda var. Spot piyasada 1.1720 seviyesinin altında oluşabilecek seyirlerde temkinli olmak adına uzun pozisyonlar kapatılarak 1.1720 seviyesi stop loss alınarak kısa pozisyon denenebilir.


11 Temmuz EURUSD VIOP Kontratı
SIKÇA SORULAN SORULAR

Tüm sorularınızın cevabı için önce
Sıkça Sorulan Sorular​ bölümümüzü
ziyaret edebilirsiniz.

Borsa piyasalarının avantajları hakkında bilgi edinmek, ücretsiz eğitim alarak bilinçli Borsa yatırımı yapmak ya da bu piyasayı daha yakından tanımak için lütfen formu doldurunuz...
Lütfen tüm alanları doldurunuz.
Tebrikler! Kaydınız başarı ile alınmıştır.
Ulukartal

İntegral Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
bir Ulukartal Holding iştirakidir.
İntegral Yatırım Menkul Değerler A.Ş., Vadeli
İşlemler ve Opsiyonlar Borsası, Borsa
İstanbul, Takasbank, TSPB ve Merkezi
Kayıt Kuruluşu Üyesidir.

Risk Uyarısı : Kaldıraçlı piyasa işlemleri; düşük teminatlarla büyük miktarlı pozisyonların alınabildiği yüksek oranda risk içeren işlemlerdir. Kaldıraçlı piyasa işlemleri sonucunda kâr elde edebileceğiniz gibi zarar riskiniz de bulunmaktadır. Kaldıraçlı piyasa, yatırılan paranın tamamını kaybetme riski içerdiğinden her yatırımcı için uygun bir piyasa olmayabilir. Bu nedenle işlem yapmaya karar vermeden önce karşılaşabileceğiniz riskleri anlamanız ve kısıtlarınızı dikkate alarak karar vermeniz gerekmektedir.

www.integralviop.com internet sitesindeki her türlü iç ve dış piyasa tablo ve grafikler, bu konularda hizmet veren üçüncü kişi kurumlardan elde edilmiş olup, İntegral Yatırım Menkul Değerler A.Ş. tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın genel anlamda bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. İnternet sitemizde bulunan iç ve dış piyasalara ait tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte birlikte, bilgiler belli bir gelirin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir.

Uyarı Notu : “Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.”