VIOP Stratejisi: KRDMD

Kardemir D / KRDMD

KRDMD oldukça güçlü bir trend içerisinde yükselişini koruyor. 5 seviyeleri üzerinde temel oluşturan hissede yukarı yönlü ataklar görülüyor. Hissede teknik olarak 5.25 seviyesindeki direncini test etme olasılığını görmekteyiz. Özellikle 5.0 seviyesi üzerinde seyirlerin devam etmesi durumunda bu olasılık giderek yükselecek. Bu beklentiye paralel KRDMD’de mevcut 5.08-5.09 seviyelerinde pozisyon denenebilir. 5.21-5.23 aralığı hedef alınabilir. 4.46 seviyesi ise stop loss olarak izlenebilir. 

VIOP STRATEJİSİ – Kod: F_KRDMD0518 – F_KRDMD0618

Spot hissedeki beklentiye paralel olarak VIOP ‘da KRDMD kontratında uzun pozisyonlar denenebilir. Mayıs vadeli kontratın vadesinin yarın dolacağını unutmamakta fayda var. Bilindiği gibi pay vadeli kontratlarda fiziki teslimat kuralları vardır. Bu nedenle pozisyonun birkaç gün sürebileceği beklentisine karşılık Haziran vadeli kontratta işlem yapmak daha faydalı olabilir. 


VIOP Stratejisi: KRDMD
SIKÇA SORULAN SORULAR

Tüm sorularınızın cevabı için önce
Sıkça Sorulan Sorular​ bölümümüzü
ziyaret edebilirsiniz.

Borsa piyasalarının avantajları hakkında bilgi edinmek, ücretsiz eğitim alarak bilinçli Borsa yatırımı yapmak ya da bu piyasayı daha yakından tanımak için lütfen formu doldurunuz...
Lütfen tüm alanları doldurunuz.
Tebrikler! Kaydınız başarı ile alınmıştır.
Ulukartal

İntegral Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
bir Ulukartal Holding iştirakidir.
İntegral Yatırım Menkul Değerler A.Ş., Vadeli
İşlemler ve Opsiyonlar Borsası, Borsa
İstanbul, Takasbank, TSPB ve Merkezi
Kayıt Kuruluşu Üyesidir.

Risk Uyarısı : Kaldıraçlı piyasa işlemleri; düşük teminatlarla büyük miktarlı pozisyonların alınabildiği yüksek oranda risk içeren işlemlerdir. Kaldıraçlı piyasa işlemleri sonucunda kâr elde edebileceğiniz gibi zarar riskiniz de bulunmaktadır. Kaldıraçlı piyasa, yatırılan paranın tamamını kaybetme riski içerdiğinden her yatırımcı için uygun bir piyasa olmayabilir. Bu nedenle işlem yapmaya karar vermeden önce karşılaşabileceğiniz riskleri anlamanız ve kısıtlarınızı dikkate alarak karar vermeniz gerekmektedir.

www.integralviop.com internet sitesindeki her türlü iç ve dış piyasa tablo ve grafikler, bu konularda hizmet veren üçüncü kişi kurumlardan elde edilmiş olup, İntegral Yatırım Menkul Değerler A.Ş. tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın genel anlamda bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. İnternet sitemizde bulunan iç ve dış piyasalara ait tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte birlikte, bilgiler belli bir gelirin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir.

Uyarı Notu : “Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.”