VİOP Stratejisi: EURUSD Kontratı - 28 Ağustos

Euro/Dolar paritesi hareketli ortalamaların üzerinde güçlenmeye devam ediyor. Parite yukarı yönlü hız kazandı ve kısa vadeli kritik destek noktası olan 1.1745 seviyesine doğru ilerliyor. Paritede bu seviye yakınlarından oluşan yorgunluk belirtileri tekrar destek noktalarına doğru geri çekilmeyi destekliyor. Bu nedenle 1.1745 seviyesi yakınlarında dikkatli olmakta fayda olabilir. Parite bu seviye üzerine yerleşmesi halinde 1.1850 seviyesine doğru hız kazanabilir. Aksi takdirde 50 günlük ortalamasına denk gelen 1.1610 seviyesine doğru momentum kaybı oluşabilir.

Bu düşünceye paralel olarak, ERURUSD VIOP Kontratında mevcut uzun pozisyonlar korunabilir. İlave uzun pozisyonlar için 1.11745 seviyesi üzerine yerleşik seyirleri izlenmek gerekmekte. Diğer yandan 1.1745 seviyesinden paritede oluşabilecek geri dönüşlere karşı uzun pozisyonlar temkinli olmak adına kapatılarak 1.1745 seviyesi stop loss alınmak kaydıyla kısa pozisyon denenebilir.


VİOP Stratejisi: EURUSD Kontratı - 28 Ağustos
SIKÇA SORULAN SORULAR

Tüm sorularınızın cevabı için önce
Sıkça Sorulan Sorular​ bölümümüzü
ziyaret edebilirsiniz.

Borsa piyasalarının avantajları hakkında bilgi edinmek, ücretsiz eğitim alarak bilinçli Borsa yatırımı yapmak ya da bu piyasayı daha yakından tanımak için lütfen formu doldurunuz...
Lütfen tüm alanları doldurunuz.
Tebrikler! Kaydınız başarı ile alınmıştır.
Ulukartal

İntegral Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
bir Ulukartal Holding iştirakidir.
İntegral Yatırım Menkul Değerler A.Ş., Vadeli
İşlemler ve Opsiyonlar Borsası, Borsa
İstanbul, Takasbank, TSPB ve Merkezi
Kayıt Kuruluşu Üyesidir.

Risk Uyarısı : Kaldıraçlı piyasa işlemleri; düşük teminatlarla büyük miktarlı pozisyonların alınabildiği yüksek oranda risk içeren işlemlerdir. Kaldıraçlı piyasa işlemleri sonucunda kâr elde edebileceğiniz gibi zarar riskiniz de bulunmaktadır. Kaldıraçlı piyasa, yatırılan paranın tamamını kaybetme riski içerdiğinden her yatırımcı için uygun bir piyasa olmayabilir. Bu nedenle işlem yapmaya karar vermeden önce karşılaşabileceğiniz riskleri anlamanız ve kısıtlarınızı dikkate alarak karar vermeniz gerekmektedir.

www.integralviop.com internet sitesindeki her türlü iç ve dış piyasa tablo ve grafikler, bu konularda hizmet veren üçüncü kişi kurumlardan elde edilmiş olup, İntegral Yatırım Menkul Değerler A.Ş. tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın genel anlamda bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. İnternet sitemizde bulunan iç ve dış piyasalara ait tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte birlikte, bilgiler belli bir gelirin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir.

Uyarı Notu : “Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.”