VİOP Strateji: EUR/USD Kontratı - 16 Kasım

EUR/USD paritesinde gün içi işlemlerde 1.1380 seviyesine doğru tepki yükselişleri izleniyor. Günlük grafikte 22 birimlik ortalamanın 1.1380 seviyesine denk gelmesi bu seviyenin önemini bir kez daha artırıyor. Parite, 1.1380 seviyesi üzerine yerleşmekte zorlanması halinde bu seviyeden aşağı yönlü satış baskısı oluşabilir. Bu durumda paritenin ilk etapta 1.13 seviyesine doğru gevşemesi beklenebilir. Buna karşın son dönemde İtalya ve Brexit haberlerinin parite üzerinde yaratmış olduğu hassasiyet haber akışlarına oluşan duyarlılığı ön plana çıkartıyor.

Bu yaklaşıma paralel olarak, EURUSD VIOP kontratında mevcut kısa pozisyonlar spot fiyatta 1.1380 seviyesi stop loss alınarak sürdürülebilir. 1.1300 seviyesi altında ilave kısa pozisyonlar denenebilir. Uzun pozisyonlar için 1.1380 seviyesi üzerindeki yerleşik seyirlerin beklenmesi daha doğru olur.


VİOP Strateji: EUR/USD Kontratı - 16 Kasım
SIKÇA SORULAN SORULAR

Tüm sorularınızın cevabı için önce
Sıkça Sorulan Sorular​ bölümümüzü
ziyaret edebilirsiniz.

Borsa piyasalarının avantajları hakkında bilgi edinmek, ücretsiz eğitim alarak bilinçli Borsa yatırımı yapmak ya da bu piyasayı daha yakından tanımak için lütfen formu doldurunuz...
Lütfen tüm alanları doldurunuz.
Tebrikler! Kaydınız başarı ile alınmıştır.
Ulukartal

İntegral Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
bir Ulukartal Holding iştirakidir.
İntegral Yatırım Menkul Değerler A.Ş., Vadeli
İşlemler ve Opsiyonlar Borsası, Borsa
İstanbul, Takasbank, TSPB ve Merkezi
Kayıt Kuruluşu Üyesidir.

Risk Uyarısı : Kaldıraçlı piyasa işlemleri; düşük teminatlarla büyük miktarlı pozisyonların alınabildiği yüksek oranda risk içeren işlemlerdir. Kaldıraçlı piyasa işlemleri sonucunda kâr elde edebileceğiniz gibi zarar riskiniz de bulunmaktadır. Kaldıraçlı piyasa, yatırılan paranın tamamını kaybetme riski içerdiğinden her yatırımcı için uygun bir piyasa olmayabilir. Bu nedenle işlem yapmaya karar vermeden önce karşılaşabileceğiniz riskleri anlamanız ve kısıtlarınızı dikkate alarak karar vermeniz gerekmektedir.

www.integralviop.com internet sitesindeki her türlü iç ve dış piyasa tablo ve grafikler, bu konularda hizmet veren üçüncü kişi kurumlardan elde edilmiş olup, İntegral Yatırım Menkul Değerler A.Ş. tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın genel anlamda bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. İnternet sitemizde bulunan iç ve dış piyasalara ait tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte birlikte, bilgiler belli bir gelirin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir.

Uyarı Notu : “Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.”