VIOP Strateji: EKGYO / F_EKGYO 20 Haziran 2018

EKGYO / F_EKGYO 
Gün içi grafiklerde güçlenen EKGYO, 60 dk ‘lık grafiklerde 50 ve 22 saatlik ortalamalarının üzerine yerleşti. Göstergeleri yukarı eğim içerisine giren EKGYO’da aşağıda 1.93 seviyesini destek , yukarıda ise 2.01 seviyesini direnç olarak izliyoruz. Hissede 1.93 üzerinde seyirler korunduğu sürece 2.01 direncini test etme ve geçme olasılığı devam edecek görünüyor. 1.93 seviyesine doğru geri çekilmeler hissede alım fırsatı verebilir. 2.01 direncinin kırılması durumunda ise 2.07 direncine doğru yükseliş devam edebilir. 


EGKYO hissesinin görünümüne paralel olarak VIOP EKGYO kontratında uzun pozisyonlar denenebilir. Hissenin 1.93 seviyesine doğru geri çekilmeleri uzun pozisyon için değerlendirilirken, kısa pozisyonlar riskli bir görünüme giriyor. Mevcut kısa pozisyonlar için ise hissede 2.01 seviyesi stop loss alınmalı. VIOP’ta uzun pozisyon için ise 1.93 seviyesi stop loss seviyesi alnabilir. 


VIOP Strateji: EKGYO / F_EKGYO  20 Haziran 2018
SIKÇA SORULAN SORULAR

Tüm sorularınızın cevabı için önce
Sıkça Sorulan Sorular​ bölümümüzü
ziyaret edebilirsiniz.

Borsa piyasalarının avantajları hakkında bilgi edinmek, ücretsiz eğitim alarak bilinçli Borsa yatırımı yapmak ya da bu piyasayı daha yakından tanımak için lütfen formu doldurunuz...
Lütfen tüm alanları doldurunuz.
Tebrikler! Kaydınız başarı ile alınmıştır.
Ulukartal

İntegral Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
bir Ulukartal Holding iştirakidir.
İntegral Yatırım Menkul Değerler A.Ş., Vadeli
İşlemler ve Opsiyonlar Borsası, Borsa
İstanbul, Takasbank, TSPB ve Merkezi
Kayıt Kuruluşu Üyesidir.

Risk Uyarısı : Kaldıraçlı piyasa işlemleri; düşük teminatlarla büyük miktarlı pozisyonların alınabildiği yüksek oranda risk içeren işlemlerdir. Kaldıraçlı piyasa işlemleri sonucunda kâr elde edebileceğiniz gibi zarar riskiniz de bulunmaktadır. Kaldıraçlı piyasa, yatırılan paranın tamamını kaybetme riski içerdiğinden her yatırımcı için uygun bir piyasa olmayabilir. Bu nedenle işlem yapmaya karar vermeden önce karşılaşabileceğiniz riskleri anlamanız ve kısıtlarınızı dikkate alarak karar vermeniz gerekmektedir.

www.integralviop.com internet sitesindeki her türlü iç ve dış piyasa tablo ve grafikler, bu konularda hizmet veren üçüncü kişi kurumlardan elde edilmiş olup, İntegral Yatırım Menkul Değerler A.Ş. tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın genel anlamda bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. İnternet sitemizde bulunan iç ve dış piyasalara ait tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte birlikte, bilgiler belli bir gelirin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir.

Uyarı Notu : “Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.”