VİOP Strateji: BIST 30 Endeks Kontratı (25 Ekim)

BİST30 endeksi 22 ve 50 günlük HO altında kalmaya devam ediyor. 115000 destek noktasından tepki alımları ile karşılaşan endeks yukarı yönlü tepkilerinde zayıf kaldığı gözleniyor. Teknik görünümün zayıf takip edildiği BİST30 endeksinde aşağıda 115000 seviyesi ilk destek noktası olarak hedeflenebilir. Bu noktanın aşağı yönde kırılması halinde satışların hız kazanması beklenebilir. Yukarıda olası gelebilecek tepki alımlarında ise 116000 / 117600 direnç aralığı izlenebilir. 

BİST30 spot piyasada 115000 üzerinde kaldığı müddetçe VİOP kontratında yeni kısa pozisyonlar riskli olabilir. Spot endeks bu seviyenin altında fiyat hareket izlemesi halinde yeni kısa pozisyonlar denenebilir. Mevcut ortam yeni uzun pozisyonlar için imkan tanımıyor. VİOP BİST30 endeks kontratında mevcut uzun pozisyonlar ise 115000 seviyesi stop loss alınarak kapatılması uygun olabilir. 


VİOP Strateji: BIST 30 Endeks Kontratı (25 Ekim)
SIKÇA SORULAN SORULAR

Tüm sorularınızın cevabı için önce
Sıkça Sorulan Sorular​ bölümümüzü
ziyaret edebilirsiniz.

Borsa piyasalarının avantajları hakkında bilgi edinmek, ücretsiz eğitim alarak bilinçli Borsa yatırımı yapmak ya da bu piyasayı daha yakından tanımak için lütfen formu doldurunuz...
Lütfen tüm alanları doldurunuz.
Tebrikler! Kaydınız başarı ile alınmıştır.
Ulukartal

İntegral Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
bir Ulukartal Holding iştirakidir.
İntegral Yatırım Menkul Değerler A.Ş., Vadeli
İşlemler ve Opsiyonlar Borsası, Borsa
İstanbul, Takasbank, TSPB ve Merkezi
Kayıt Kuruluşu Üyesidir.

Risk Uyarısı : Kaldıraçlı piyasa işlemleri; düşük teminatlarla büyük miktarlı pozisyonların alınabildiği yüksek oranda risk içeren işlemlerdir. Kaldıraçlı piyasa işlemleri sonucunda kâr elde edebileceğiniz gibi zarar riskiniz de bulunmaktadır. Kaldıraçlı piyasa, yatırılan paranın tamamını kaybetme riski içerdiğinden her yatırımcı için uygun bir piyasa olmayabilir. Bu nedenle işlem yapmaya karar vermeden önce karşılaşabileceğiniz riskleri anlamanız ve kısıtlarınızı dikkate alarak karar vermeniz gerekmektedir.

www.integralviop.com internet sitesindeki her türlü iç ve dış piyasa tablo ve grafikler, bu konularda hizmet veren üçüncü kişi kurumlardan elde edilmiş olup, İntegral Yatırım Menkul Değerler A.Ş. tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın genel anlamda bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. İnternet sitemizde bulunan iç ve dış piyasalara ait tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte birlikte, bilgiler belli bir gelirin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir.

Uyarı Notu : “Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.”