Metatrader 5 Platformları

İntegral Yatırım Platformları

İntegral Yatırım VİOP Metatrader5 hızlı ve kolay işlem platformu, grafik nesneleri ve teknik indikatörleri de içeren 82 farklı araç sayesinde komple bir alım-satım programıdır.

İlgilendiğiniz tüm VİOP enstrümanlarında gerçek zamanlı teknik analiz imkanı sunar, üstelik siz profesyonel yatırımcılar için kişiselleştirilebilir otomatik alım-satım sistemleri uygulanabilmektedir.
Meta 5 VİOP komple bir alım-satım sistemidir, İşlemlerinizi iletirken anlık olarak kar-zarar durumunuzu, güncel piyasa takvimi ve haberleri, geçmiş dönem işlemlerinizi tek tıkla inceleyebilirsiniz.

Meta Trader 5 PC
İntegral Yatırım Meta Trader 5

Meta Trader 5 işlem platformu ile VİOP’da hızlı ve kolayca işlemlerinizi yapabilirsiniz.Meta Trader 5 platformu üzerinden çok sayıda indikatör seçeneğini kullanarak dilediğiniz zaman periyodunu ve grafik tipini belirleyerek teknik analiz çalışması yapabilirsiniz. Fiyat grafikleri üzerinde yaptığınız çalışmaları kaydedebilirsiniz. Grafikler bölümünde bulunan özellikler seçeneği grafiği görsel olarak dilediğiniz gibi renklendirmenize yardımcı olur.

MetaTrader 5 işlem platformunun ücretsiz kurulumu ve teknik destek için IT bölümümüzle irtibata geçebilirsiniz.
Gerekli Donanımlar
Bilgisayar Yazılımı : İntegral Trader
Minimum Sistem Gereksinimleri : Windows 7 ve üzeri işletim sistemleri (En az 2 GB Ram) , en düşük 1024 kbps ve üzeri internet bağlantı hızı gereklidir.

MetaTrader 5 İndir
Meta Trader 5 Android
İntegral Yatırım Android Trader

Android Trader, bilgisayar başında olmadığınız zamanlarda size piyasayı takip etme olanağı sağlayan bir diğer uygulamadır.
Android uygulamalarımız seçenek olarak yatırımcılarımıza sunulmuştur. Yatırımcılarımız bu yazılımları ücretsiz olarak temin edebilir.

Android İşletim Sistemi : Android 4.0.3 ve üzeri olması gerekmektedir.
Minimum Bağlantı Hızı : 3G hızında internet bağlantısı gerekmektedir.

Uygulamayı açtıktan sonra login to existing account 'a tıklayınız ve Company name kısmına "integralyatirim" seçiniz.
Kullanıcı adı ve şifrenizi girerek uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Android için İndir
Meta Trader 5 Android
İntegral Yatırım iOS Trader

iOS Trader, bilgisayar başında olmadığınız zamanlarda size piyasayı takip etme olanağı sağlayan bir diğer uygulamadır.
Android uygulamalarımız seçenek olarak yatırımcılarımıza sunulmuştur. Yatırımcılarımız bu yazılımları ücretsiz olarak temin edebilir.

iOS İşletim Sistemi : iOS 8.0 ve üzeri olması gerekmektedir.
Minimum Bağlantı Hızı : 3G hızında internet bağlantısı gerekmektedir.

Uygulamayı açtıktan sonra login to existing account 'a tıklayınız ve Company name kısmına "integralyatirim" seçiniz.
Kullanıcı adı ve şifrenizi girerek uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

iOS için İndir
İntegral E-Şube
İntegral Yatırım E-Şube

E-Şube uygulamamız seçenek olarak yatırımcılarımıza sunulmuştur. Yatırımcılarımız bu yazılımları ücretsiz olarak temin edebilir.

İşletim Sistemi : Microsoft Windows x86-x64 (Win 7 ve üzeri)
Minimum Sistem Gereksinimleri: Cpu: i3 ve üzeri, Ram: 4 GB
Minimum Bağlantı Hızı : minimum 2 Mbps internet erişimi

Sistemi sorunsuz kullanabilmek için Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer 9 ve üzeri olan tarayıcıları tercih etmenizi tavsiye ederiz.
Kullanıcı adı ve şifrenizi girerek uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

E-Şube Giriş
İntegral Matriks Veri Terminali
Matriks Veri Terminali

Matriks Veri Terminali, Türkiye Finans Piyasaları için veri izleme, analiz ve işlem olanağını tek programda bir araya getiren sermaye piyasası veri izleme ve işlem platformudur.

Matriks Veri Terminali ile Türkiye ve dünyada finansal piyasaları yakından etkileyebilecek gelişmelere ait haberleri anlık olarak izlemek mümkündür. Matriks Haber Masası yaygın haber ajanslarından elde edilen haberleri derleyerek en hızlı ve güvenilir şekilde Matriks Veri Terminali kullanıcılarına ulaştırmaktadır.

İşletim Sistemi : Microsoft Windows x86-x64 (Win 7 ve üzeri)
Minimum Sistem Gereksinimleri: Cpu: i5 5. Nesil, i7 5. Nesil veya üzeri, Ram: 8 GB, Disk: SSD Disk 30 GB boş alan, Harici Ekran Kartı
Minimum Bağlantı Hızı : Kota sınırsız, minimum 2 Mbps internet erişimi
Uydu anten üzerinden yayın almak için: Eutelsat W3A-7E (Digitürk) yönüne bakan 90 cm offset çanak anten ve Technisat Skystar DVB kart

Matriks Veri Terminali İndir
İntegral Matriks Trader
Matriks Trader

Dünya’da başka bir örneği olmayan emir giriş ekranlarına sahip Matriks Trader, BORSA İSTANBUL ve VİOP verilerini takip ederken, aynı zamanda alım-satım işlemlerinizi tek bir platformdan gerçekleştirebilmeniz için tasarlanmış profesyonel bir finans uygulamasıdır.

İşletim Sistemi : Microsoft Windows x86-x64 (Win 7 ve üzeri)
Minimum Sistem Gereksinimleri: I3 (2,4 GHz) Ram : 4 GB Disk : 30 GB
Minimum Bağlantı Hızı : Kota sınırsız, minimum 2 Mbps internet erişimi

Matriks Trader Kullanım Kılavuzu
İntegral Java Trader
İntegral Java Trader

Matriks Java Trader, Türkiye sermaye piyasalarında alım-satıma konu olan tüm menkul kıymetlere ait fiyat bilgilerinin tek kademe ve 5 kademe derinlikli olarak yayınlandığı bir sermaye piyasası izleme programıdır.

Yazılım Gereksinimleri: Windows 2000, Windows 2003, Windows XP, Windows Vista İşletim Sistemi, Bilgisayarlarda Java Sun Virtual Machine ya da Microsoft Virtual Machine olma zorunluluğu.
Minimum Sistem Gereksinimleri: Intel Xeon İşlemci 2.5+ 2 GB Ram 50 GB Harddisk 10000RPM+
Minimum Bağlantı Hızı : Ortalama kullanıcı başına 1.2 kbps bant genişliği kullanır.

Programı E-Şube içerisinden Matriks sekmesinden çalıştırabilirsiniz.

E-Şube Giriş
İntegral Matriks Mobile
İntegral Matriks Mobile

Matriks Mobil Finans uygulamaları ile Türkiye ve Dünya finans piyasalarına akıllı telefonunuz ile kolayca erişebilirsiniz. Anlık fiyatlar, portföyünüz, detay bilgileri, grafikler ve Matriks Haber Merkezi tarafından Türk ve uluslararası haber ajanslarından alınarak derlenen finansal piyasalara ilişkin en son haberlere ve ekonomik takvime erişirken alım/satım işlemlerinizi son derece hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

İşletim Sistemi

IOS: Minimum OS Versiyon 4.3
Android: Minimum OS Versiyon 2.2
Java: Minimum OS Versiyon 4.1 (Blackberry 10 desteklenmiyor)

Sistem Gereksinimleri

IOS: 2.2 MB boş alan
Android: 1 MB boş alan

App Store, GooglePlay ve AppWorld içerisindeki ekranın üst kısmında bulunan arama çubuğuna anahtar kelime olarak “Matriks” yazarak aratabilir ve çıkan arama sonuçlarında Matriks Mobil Finans uygulamasını cihazınıza indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Mobile IOS Mobile Android
Borsa piyasalarının avantajları hakkında bilgi edinmek, ücretsiz eğitim alarak bilinçli Borsa yatırımı yapmak ya da bu piyasayı daha yakından tanımak için lütfen formu doldurunuz...
Lütfen tüm alanları doldurunuz.
Tebrikler! Kaydınız başarı ile alınmıştır.
Ulukartal

İntegral Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
bir Ulukartal Holding iştirakidir.
İntegral Yatırım Menkul Değerler A.Ş., Vadeli
İşlemler ve Opsiyonlar Borsası, Borsa
İstanbul, Takasbank, TSPB ve Merkezi
Kayıt Kuruluşu Üyesidir.

Risk Uyarısı : Kaldıraçlı piyasa işlemleri; düşük teminatlarla büyük miktarlı pozisyonların alınabildiği yüksek oranda risk içeren işlemlerdir. Kaldıraçlı piyasa işlemleri sonucunda kâr elde edebileceğiniz gibi zarar riskiniz de bulunmaktadır. Kaldıraçlı piyasa, yatırılan paranın tamamını kaybetme riski içerdiğinden her yatırımcı için uygun bir piyasa olmayabilir. Bu nedenle işlem yapmaya karar vermeden önce karşılaşabileceğiniz riskleri anlamanız ve kısıtlarınızı dikkate alarak karar vermeniz gerekmektedir.

www.integralviop.com internet sitesindeki her türlü iç ve dış piyasa tablo ve grafikler, bu konularda hizmet veren üçüncü kişi kurumlardan elde edilmiş olup, İntegral Yatırım Menkul Değerler A.Ş. tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın genel anlamda bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. İnternet sitemizde bulunan iç ve dış piyasalara ait tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte birlikte, bilgiler belli bir gelirin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir.

Uyarı Notu : “Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.”