Kampanyalar

VİOP ALTIN KAMPANYASI KATILIM KOŞULLARI 
02 Ocak 2020
 
•      Kampanyaya katılacak kişinin, İntegral Yatırım’da Vadeli İşlemler ve Opsiyon Piyasası (VİOP) hesabı açması ve VİOP’da 02 Ocak – 30 Haziran tarihleri arasında aylık, 2.500.000 ila 7.500.000.-TL ve üzeri işlem hacmi yapması gerekmektedir.

•      Vadeli İşlemler ve Opsiyon Piyasasında aylık işlem hacmi 2.500.000 - 7.499.999.-TL olan yatırımcılara 1 adet Çeyrek Altın verilecektir.

•      Vadeli İşlemler ve Opsiyon Piyasasında aylık işlem hacmi 7.500.000.-TL ve üzeri olan yatırımcılara ise 1 adet Tam Altın verileceltir.

•      Kampanya, sadece Metatrader 5 platformu üzerinden yapılacak işlemler için geçerlidir.

•      Müşterinin gerçekleştirmiş olduğu aylık işlem hacmi, her ay için ayrı ayrı hesaplanacaktır.

•      Yatırımcılar; Ocak - Haziran arasındaki dönemde ayların her birinde belirtilen işlem hacimlerine ulaşırlarsa her ay için bir adet ödül almaya hak kazanacaklardır.

•      Hediye hakkı kazanımı için yapılan işlem hacmi bir sonraki ayın işlem hacmine dahil edilmeyecektir.

•      Kampanyaya dahil olmak isteyen yeni ve mevcut yatırımcıların, Kurumumuza Kampanya Katılım Formunu iletmeleri gereklidir. Detaylı bilgi için 444 1 858’i arayarak Müşteri Temsilciniz ile iletişime geçebilirsiniz.

Borsa piyasalarının avantajları hakkında bilgi edinmek, ücretsiz eğitim alarak bilinçli Borsa yatırımı yapmak ya da bu piyasayı daha yakından tanımak için lütfen formu doldurunuz...
Lütfen tüm alanları doldurunuz.
Tebrikler! Kaydınız başarı ile alınmıştır.
Ulukartal

İntegral Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
bir Ulukartal Holding iştirakidir.
İntegral Yatırım Menkul Değerler A.Ş., Vadeli
İşlemler ve Opsiyonlar Borsası, Borsa
İstanbul, Takasbank, TSPB ve Merkezi
Kayıt Kuruluşu Üyesidir.

Risk Uyarısı : Kaldıraçlı piyasa işlemleri; düşük teminatlarla büyük miktarlı pozisyonların alınabildiği yüksek oranda risk içeren işlemlerdir. Kaldıraçlı piyasa işlemleri sonucunda kâr elde edebileceğiniz gibi zarar riskiniz de bulunmaktadır. Kaldıraçlı piyasa, yatırılan paranın tamamını kaybetme riski içerdiğinden her yatırımcı için uygun bir piyasa olmayabilir. Bu nedenle işlem yapmaya karar vermeden önce karşılaşabileceğiniz riskleri anlamanız ve kısıtlarınızı dikkate alarak karar vermeniz gerekmektedir.

www.integralviop.com internet sitesindeki her türlü iç ve dış piyasa tablo ve grafikler, bu konularda hizmet veren üçüncü kişi kurumlardan elde edilmiş olup, İntegral Yatırım Menkul Değerler A.Ş. tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın genel anlamda bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. İnternet sitemizde bulunan iç ve dış piyasalara ait tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte birlikte, bilgiler belli bir gelirin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir.

Uyarı Notu : “Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.”