27 Ağustos EURUSD VİOP Kontratı

Euro/Dolar 50 günlük ortalamasına denk gelen 1.1610 seviyesi üzerinde kalmaya devam ediyor. Ancak bu bölgelerde oluşan direnç noktaları paritenin güçlü kalmasına set vuruyor. Bu nedenle 1.1660 – 1.1745 seviyesindeki direnç noktalarına karşı dikkatli olmakta fayda olabilir. Dolar geçen hafta yaşanan gelişmelerle birlikte çok güçlü değil. Bu nedenle Euro/Dolar paritesindeki tepki süreci devam ediyor. Bu noktada 1.1610 seviyesi üzerinde kalmayı sürdüren Euro/Dolar paritesinde öncelikle 1.1660 ve daha sonrasında 1.1745 direnç seviyesine doğru ivmelenme izlenebilir. Ancak tepkilerin sınırlı kalabileceği düşüncesiyle direnç noktalarında oluşabilecek geri dönüşlere dikkatli olunmasında yarar olabilir.

Bu paralelde EURUSD VIOP Kontratında 11610 seviyesi stop loss alınarak mevcut uzun pozisyonlar korunabilir. İlave uzun pozisyonlar için aceleci olmamakta ve 1.1745 seviyesi üzerindeki kapanışları beklemek faydalı olabilir. Diğer yandan kısa pozisyonlar için şimdilik aceleci davranmamakta fayda var. Ancak 1.1610 seviyesi aşağı yönde geçilirse temkinli olmak amacıyla uzun pozisyonlar kapatılarak 1.1610 seviyesi stop loss alınmak suretiyle kısa pozisyon denenebilir.


27 Ağustos EURUSD  VİOP Kontratı
SIKÇA SORULAN SORULAR

Tüm sorularınızın cevabı için önce
Sıkça Sorulan Sorular​ bölümümüzü
ziyaret edebilirsiniz.

Borsa piyasalarının avantajları hakkında bilgi edinmek, ücretsiz eğitim alarak bilinçli Borsa yatırımı yapmak ya da bu piyasayı daha yakından tanımak için lütfen formu doldurunuz...
Lütfen tüm alanları doldurunuz.
Tebrikler! Kaydınız başarı ile alınmıştır.
Ulukartal

İntegral Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
bir Ulukartal Holding iştirakidir.
İntegral Yatırım Menkul Değerler A.Ş., Vadeli
İşlemler ve Opsiyonlar Borsası, Borsa
İstanbul, Takasbank, TSPB ve Merkezi
Kayıt Kuruluşu Üyesidir.

Risk Uyarısı : Kaldıraçlı piyasa işlemleri; düşük teminatlarla büyük miktarlı pozisyonların alınabildiği yüksek oranda risk içeren işlemlerdir. Kaldıraçlı piyasa işlemleri sonucunda kâr elde edebileceğiniz gibi zarar riskiniz de bulunmaktadır. Kaldıraçlı piyasa, yatırılan paranın tamamını kaybetme riski içerdiğinden her yatırımcı için uygun bir piyasa olmayabilir. Bu nedenle işlem yapmaya karar vermeden önce karşılaşabileceğiniz riskleri anlamanız ve kısıtlarınızı dikkate alarak karar vermeniz gerekmektedir.

www.integralviop.com internet sitesindeki her türlü iç ve dış piyasa tablo ve grafikler, bu konularda hizmet veren üçüncü kişi kurumlardan elde edilmiş olup, İntegral Yatırım Menkul Değerler A.Ş. tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın genel anlamda bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. İnternet sitemizde bulunan iç ve dış piyasalara ait tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte birlikte, bilgiler belli bir gelirin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir.

Uyarı Notu : “Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.”