02 Ağustos VIOP Strateji: Endeks Kontratı

BIST30 endeksi, şimdilik 50 günlük ortalamasına denk gelen 118400 seviyesi üzerinde kalmaya devam ediyor. Teknik göstergelerde oluşan uyuşmazlık endeksin 50 günlük ortalamasını tekrar test edebileceğine yönelik sinyaller veriyor. Buna karşın 30 endeksin 118400 seviyesi üzerindeki seyrini korumaya devam ettiği sürece yukarı yönde tepki yapma potansiyelinin yüksek olduğunu düşünmeyi sürdürüyoruz. Teknik olarak 118400 üzerindeki seyirlerin korunamaması halinde ilk etapta 117800 seviyesine ve daha sonrasında satışların derinleşmesi durumunda ise 115700 seviyesine doğru satışlar hız kazanabilir. 

BIST 30 VIOP Kontatı için 118400 seviyesi stop loss alınarak uzun pozisyonlar sürdürülebilir. İlave uzun pozisyonlar için 119400 seviyesinin aşılmasını beklemekte fayda olabilir. 118400 seviyesinin altındaki kapanışların oluşması halinde bu seviye stop loss alınarak kısa pozisyon denemesi yapılabilir.


02 Ağustos VIOP Strateji: Endeks Kontratı
SIKÇA SORULAN SORULAR

Tüm sorularınızın cevabı için önce
Sıkça Sorulan Sorular​ bölümümüzü
ziyaret edebilirsiniz.

Borsa piyasalarının avantajları hakkında bilgi edinmek, ücretsiz eğitim alarak bilinçli Borsa yatırımı yapmak ya da bu piyasayı daha yakından tanımak için lütfen formu doldurunuz...
Lütfen tüm alanları doldurunuz.
Tebrikler! Kaydınız başarı ile alınmıştır.
Ulukartal

İntegral Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
bir Ulukartal Holding iştirakidir.
İntegral Yatırım Menkul Değerler A.Ş., Vadeli
İşlemler ve Opsiyonlar Borsası, Borsa
İstanbul, Takasbank, TSPB ve Merkezi
Kayıt Kuruluşu Üyesidir.

Risk Uyarısı : Kaldıraçlı piyasa işlemleri; düşük teminatlarla büyük miktarlı pozisyonların alınabildiği yüksek oranda risk içeren işlemlerdir. Kaldıraçlı piyasa işlemleri sonucunda kâr elde edebileceğiniz gibi zarar riskiniz de bulunmaktadır. Kaldıraçlı piyasa, yatırılan paranın tamamını kaybetme riski içerdiğinden her yatırımcı için uygun bir piyasa olmayabilir. Bu nedenle işlem yapmaya karar vermeden önce karşılaşabileceğiniz riskleri anlamanız ve kısıtlarınızı dikkate alarak karar vermeniz gerekmektedir.

www.integralviop.com internet sitesindeki her türlü iç ve dış piyasa tablo ve grafikler, bu konularda hizmet veren üçüncü kişi kurumlardan elde edilmiş olup, İntegral Yatırım Menkul Değerler A.Ş. tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın genel anlamda bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. İnternet sitemizde bulunan iç ve dış piyasalara ait tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte birlikte, bilgiler belli bir gelirin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir.

Uyarı Notu : “Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.”